چگونه از بانک مسکن وام یک میلیارد و دویست میلیون ریالی بگیریم؟

مواد لازم:

جوان خوش تیپ ، تحصیل کرده و سربازی نرفته با روابط عمومی خوب : یک عدد

خانم سانتی مانتال با روابط عمومی بسیار بالا: هرچه بیشتر بهتر

طرح مسکن مهر: یک عدد

لاف: به میزان کافی

دستور تهیه:

ابتدا با مراجعه به یکی از شعب بانک مسکن ادعا می کنید که یک مهندس تمام عیار هستید و تقاضا دارید در امر خدا پسندانه طرح مسکن مهر شرکت کنید. مهندس جوان و فعال را به عنوان نماینده شرکت معرفی کنید. حتی المقدور از مهندسین جوان عینکی استفاده کنید که وزن علمی شرکت را بالاتر نشان دهند.

دو عدد خانم سانتیمانتال را بسیار بزک کرده و گه گاه به عنوان منشی و سایر ملحقات شرکت به خدمت جناب رئیس بانک می فرستیم. این کار باعث می شود که جناب رئیس پی به رتبه بندی بالای شرکت برده و تسریع فوق العاده ای در جهت گرفتن وام حاصل آید.

در صورتی که رئیس حساسیتش را نسبت خانم های سانتی مانتال از دست داد، معمولا در اواسط فرآیند پروژه این اتفاق می افتد، لاف را به وفور اضافه نمایید. برای مثال می تونید از واژه هایی چون ، من وام رو میارم توی شعبه سپرده گذاری می کنم و یا من چنین و چنانم استفاده کنید.

گه گداری هم می توانید با شکایت به مدیر بالا دستی نهیبی به رئیس بیچاره زده و هر چه سریعتر وام خود را دریافت کنید. پس از اینکه مبلغ به حسابتان واریز شد، به راحتی آن را تقسیم کرده و همگی از آن لذت ببرید؛ نوش جان.

/ 1 نظر / 20 بازدید
Amir

,<<;:"\_ سلام . خوبید؟ شما هم از اسم بلند وبلاگ خسته شدید؟ - آیا می خواهید نام دامنه شما به یاد همه باقی بماند ؟ - آیا نام وبلاگتان بلند است؟ - آیا نام دلخواهتان در سرویس پرشین بلاگ / میهن بلاگ / بلاگفا قبلا ثبت شده ؟ پس یک دامنه رایگان را امروز با نام دلخواه خود ثبت کنید ! :,