غورت دادن

شاید برای من خیلی سخت بود تا املای غورت دادن رو درست بنویسم اما تعریفش برام خیلی ساده و ملموس هست. این تعریف با گوشت و پوست من عجین شده و اون را در اعماق وجودم احساس می کنم.

غورت دادن یعنی اینکه وقتی برای یک شعبه، یعنی شعبه ما، یک میلیون و هفتصد هزار تومن پاداش در نظر گرفته می شه ، رئیس شعبه هشتصد هزار تومن رو تنهایی غورت میده.

اونم وقتی که دانشجو هست و هفته ای دو روز نیست و از طرف دیگه اون روزائی که هست ، یک ساعت به خوردن صبحانه و تراشیدن ریش و استماع رادیو اختصاص می ده.

خیلی برام جالبه که این فرد صبح ها روزی ١۵ دقیقه به خواندن قرآن می پردازه البته در ملع عام!

تنها چیزی که امیدوارم می کنه اینه که یه روزی اون قرآن اصلاحش کنه.

/ 7 نظر / 18 بازدید
حسین کمیلی

با سلام. بسیار خوشحالم که به جمع معدود همکاران بانک مسکن در دنیای وب پیوستید.با افتخار شما را لینک خواهم نمود.

آقائی

سلام همکار عزیز خیلی دلت پره ها[عجله]

لیلی

سلام . خیلی به اعصابت فشار نیار همکار عزیز. راه طولانی در پیش داری . صبور باش .

رئیس شعبه بانک مسکن

چو خواهی که نامت رود در جهان * نکن نام نیک بزرگان نهان عزیز ایکاش میدونستی که بانک مسکن واسه همه همکاران یه جوره ایکاش فقط به ظاهر رئیس شعبه نگاه نمی کردی ایکاش سختی هایی را که رئیس شعبه متحمل شده و میشه رو هم درک میکردی * در هر صورت خودت هم یه روزی رئیس شعبه میشی ( البته اگه قابلیت رو داشته باشی ) اونوقت دوست داری چطوری راجع به خودت قضاوت کنن ، راجع به حقوق و مزایا هم خیلی بی انصافی کردی ، مجموع دریافتیها تو توی سال 89 تقسیم بر 12 کن تا متوسط دریافتی ماهانت در بیاد 0.

سید مسعود

به همین زودی ها انشا الله قراره منم همکار شما بشم و از نزدیک این مشکلات رو لمس کنم خدا در همه حال یار و یاورمون باشه انشالله

همکار

عزیزم هممون همین مشکلا را داریم . تا حالا دیدی یه رییس بیاد مانده جاریشو یا کد حسابا رو از کارمندش بپرسه؟ فقط سگ بستن تو شعبه مواظب گله باشن.متاسفم فقط.....